ВБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ БАГАТСТВА ВІД ПОЖЕЖ

Адміністрація ДП «Березнівський лісгосп» вкотре попереджає громадян про надзвичайну пожежну небезпеку, яка склалася через високу температуру повітря та відсутність опадів протягом тривалого часу. Тому діє заборона щодо в'їзду в лісові масиви транспортних засобів та безпідставного перебування в лісах населення. Застерігаємо громадян від самовільного випалювання терні, сміття та ін.

Напружений стан нині зберігається на землях всіх сільських рад, де є лісові насадження. Але особливу тривогу відчуває лісова охорона в межах Вітковицької, Тишицької и Малинської сільських рад. Незважаючи на діючі типові мобілізаційно-оперативні плани з ліквідації лісових пожеж, які включають в себе залучення до гасіння вогню місцевих громад, цієї допомоги лісова охорона нашого підприємства, на жаль, не відчуває.

 Особливо тривожить те, що на території лісгоспу трапляються зумисні підпали, щодо яких ми звертаємось за допомогою до правоохоронних органів. Просимо громадян не бути байдужими і займати активну позицію щодо виявлення та ліквідації пожеж. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси для нащадків.

 

          Кирило ЄВТУШИН,

          інженер охорони і захисту лісу

  ДП «Березнівський лісгосп».